FERIE W BIBLIOTECE

Tegoroczne ferie spędziliśmy bardzo ciekawie. Wśród zajęć, które oferowała biblioteka znalazły się zarówno klasyczne zabawy z książką, jak i nowe formy zajęć. Pierwszy tydzień  zyskał popularność u dzieci dzięki zajęciom technicznym, których tematem było: Co można zrobić ze starych książek ? Uczniowie szkoły podstawowej skorzystali nie tylko z propozycji i podpowiedzi bibliotekarki, ale wdrożyli także  własne sprytne pomysły.

Dziewczynki zrobiły kilka przepięknych i funkcjonalnych wizytowników, które nie wymagały wiele pracy, a wyglądały bardzo efektywnie. Powstał także okazały motyl, natomiast chłopcy bardzo zaangażowali się w skonstruowanie zamku ze starych książek. Wszystkim bardzo podobały się te zajęcia i pytali o następne z tej tematyki.

Ponadto uczestnicy zajęć feryjnych mieli okazję poznać najpopularniejsze czasopisma dla dzieci, w których wyszukiwali ciekawe opowiadania, zabawy i ciekawostki.

W drugim tygodniu ferii królował Kubuś Puchatek – głośne czytanie bajek i zajęcia plastyczne, podczas których dzieci świetnie się bawiły. Jeden dzień przeznaczony był na komputerowe gry edukacyjne, poprzedzone krótką pogadanką na temat bezpiecznego korzystania z Internetu. Dzieci mogły też bliżej zapoznać się z Reksiem – bajki, gry i zabawy, przypomniały maluchom tego trochę już zapomnianego, a jakże sympatycznego pieska.

KALENDARZ IMPREZ
obrazek
KALENDARZ IMPREZ NA 2016 ROK
Kalendarz
Po Wt śr Cz Pi So Ni
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30    
BIBLIOTEKA PUBLICZNA
BIBLIOTEKA PUBLICZNA

L A M U S
L A M U S
PLIKI DO POBRANIA
obrazek
PLIKI DO POBRANIA
POLECAMY
GMINA BIERZWNIK
GMINA BIERZWNIK


BIP
BIULETYN INFORMACJI PUBLICZNEJ
Logowanie
Nazwa użytkownika

HasłoNie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło