DZIEŃ BABCI I DZIADKA w Klasztorne

Dnia 24 stycznia w świetlicy wiejskiej w Klasztornem odbyła się wspaniała impreza ,,Dzień Babci i Dziadka”, w trakcie której babcie i dziadkowie mogli podziwiać swoje pociechy w różnych formach artystycznych.

Swoją obecnością zaszczycili nas: Wójt Gminy Bierzwnik – Adam Błaszczyk , Przewodniczący Rady Gminy - Ireneusz Kręgowski,  Dyrektor Gminnego Ośrodka Kultury w Bierzwniku - Barbara Ignaczak.

 Na wstępie instruktor Ewelina Wieczorek przywitała wszystkich gości ciepłymi słowami, złożyła serdeczne życzenia wszystkim babciom i dziadkom. W pięknie udekorowanej sali dzieci w formie wierszy złożyły im życzenia, po czym zaprezentowały  trzy skecze.  Mali artyści z przejęciem odtwarzali swoje role, a czcigodni goście ze wzruszeniem odbierali czułe słowa, kierowane pod ich adresem. Na koniec części artystycznej dzieci zaprosiły swoich gości do wspólnej zabawy, która przyniosła wszystkim dużo radości.

Po części artystycznej zaproszono wszystkich na poczęstunek przygotowany przez Panie z Koła Gospodyń Wiejskich w Klasztornem. 

KALENDARZ IMPREZ
obrazek
KALENDARZ IMPREZ NA 2016 ROK
Kalendarz
Po Wt śr Cz Pi So Ni
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30    
BIBLIOTEKA PUBLICZNA
BIBLIOTEKA PUBLICZNA

L A M U S
L A M U S
PLIKI DO POBRANIA
obrazek
PLIKI DO POBRANIA
POLECAMY
GMINA BIERZWNIK
GMINA BIERZWNIK


BIP
BIULETYN INFORMACJI PUBLICZNEJ
Logowanie
Nazwa użytkownika

HasłoNie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło